PPK


PPK 2020 w jednostkach budżetowych od kiedy obowiązkiem

PPK 2020 w jednostkach budżetowych od kiedy obowiązkiem wynikającym z ustawy o PPK, każdego pracodawcy, w tym jednostek sektora finansów publicznych, jest terminowe utworzenie PPK, rozumiane jako zrealizowanie wyboru instytucji finansowej zarządzającej PPK oraz zawarcie umów składających się na PPK. Program szkolenia koncentruje się na przybliżeniu czynności jakie powinno się podjąć, iżby opracować się również z sukcesem zaimplementować Pracowniczy.

Dodany: 2020-02-21 | Kategoria: PPK
Komentarze: 1


Od stycznia roku pracodawcy wypełniają

Od stycznia roku pracodawcy wypełniają nowy wzór świadectwa pracy. Ponadto od stycznia zlikwidowano kłopotliwy obowiązek wydawania świadectw pracy po miesiącach trwania umów terminowych. Świadectwo pracy wydajemy obecnie nie wcześniej wtedy, podczas gdy przerwa między umowami (terminowymi lub bezterminowymi) jest dłuższa niż dni. Jednak są też przepisy.

Dodany: 2020-02-15 | Kategoria: PPK
Komentarze: 1


Od stycznia roku pracodawcy wypełniają

Od stycznia roku pracodawcy wypełniają nowy wzór świadectwa pracy. Ponadto od stycznia zlikwidowano nieporęczny obowiązek wydawania świadectw pracy po miesiącach trwania umów terminowych. Świadectwo pracy wydajemy obecnie dopiero wtedy, podczas gdy przerwa wśród umowami (terminowymi innymi słowy bezterminowymi) jest dłuższa niż dni. Jednak są też przepisy przejściowe, które sprawiają, że świadectwa.

Dodany: 2020-01-20 | Kategoria: PPK
Komentarze: 0